Yurtdışında Üniversite Eğitimi

Yurtdışında Üniversite Eğitimi

Türkiye’nin sınava dayalı üniversite giriş sistemi sebebiyle, yurtdışındaki üniversitelere olan talep her geçen yıl daha da artmaktadır. Yutdışındaki üniversitelerin çok büyük bir kesiminin YÖK denkliğinin bulunması, yüksek eğitim kaliteleri ve özellikle ülkemizdeki vakıf üniversitelerinin yıllık ücretlerinden daha cazip olması, yurtdışında lisans ve lisansüstü eğitim almak isteyen öğrenci sayısının katlanarak artmasına sebep olmaktadır.

Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin, önlerinde belirlemeleri gereken pek çok tercih bulunmaktadır. Bunlardan bazıları: Yurtdışında harcamak istedikleri toplam ücret, bölüm ve okul seçimi, ülke ve şehir seçimi, üniversite seçimi vs.

Area Yurtdışı Eğitim yetkilileri, aday öğrencilerin not ortalamalarını, sosyal tercihlerini, bütçelerini, eğitim tercihlerini analiz ederek, en uygun alternatifleri belirleyip sizi aylarca sürebilecek araştıma zahmetinden kurtarır.

İlgili üniversite ve bölüm tercihleri yapıldıktan sonra, tüm başvuru sürecini sizin adınıza yöneterek, tüm yazışma ve kabul işlemlerini gerçekleştiren yetkililerimiz, son olarak vize ve seyahat organizasyonlarınızı da ayarlayarak üniversite eğitimine en kısa sürede, en iyi okul tercihi ile başlamanızı sağlar.

Amerika Üniversiteleri

İngiltere Üniversiteleri

Avustralya Üniversiteleri

Kanada Üniversiteleri

Macaristan Üniversiteleri

Çek Cumhuriyeti Üniversiteleri

Polonya Üniversiteleri

Hollanda Üniversiteleri

Avusturya Üniversiteleri

Diğer ülke üniversitelerinin eğitim şartlarını, bütçe ve indirim imkanlarını öğrenmek için bize (212) 2935050 nolu telefondan, info@areaedu.com mail adresinden yada hemen alttaki bilgi istek formundan ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :