Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda Dil Okulları

Okyanusya kıtasında, Avustralya’nın doğusunda bulunan Yeni Zelanda, özellikle Yüzüklerin Efendisi filmiyle birlikte ülkemizde tanınmaya başlayan, muhteşem bir doğaya sahip ada ülkesidir.

Güney yarımkürede yer alan Yani Zelanda, ülkemiz sıcaklık ortalamalarının tam tersini yaşamaktadır. En sıcak aylar ocak ve şubat iken (ortalama 25 derece), en soğuk aylar temmuz ve ağustosdur (ortalama 10 derece). Bu sebeple kış aylarında, sıcak bir iklimde eğitim almak isteyen öğrencilerimizin özellikle tercih ettiği ülkeler arasında yer almaktadır.

Yeni Zelanda, resmi dili İngilizce olması sebebi ile son yıllardapek çok ingilizce dil okulunun şube açtığı bir ülkedir. Yeni Zelanda dil okullarının yer aldığı başlıca şehirler: Auckland, Christchurch ve Wellington’dır.

Yeni Zelanda’da eğitim almaya karar verdikten sonra şehir ve okul seçiminizi, Area Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla yapacağınız görüşmeyle belirlemeniz size hem zaman hem de para kazandıracaktır. Bize her tür sorunuzu, aşağıdaki bilgi istek formunu doldurarak, e-mail atarak yada (212) 293 5050 nolu telefondan arayarak ulaştırabilirsiniz.

Daha yakından Yeni Zelanda içinde seçim yapabileceğiniz şehirler

Yeni Zelanda Ülkesindeki Dil Okulları

LSI

EMBASSY ENGLISH

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :