Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları

Güneşin herzaman parladığı ülke, Malta !

maltada ingilizce eğitimiİtalya’yı çizme şeklinde ifade edersek, hemen çizmenin ucunda bulunan ada da Malta’dır.

Malta, Avrupa Birliği üyesi olan, refah ve güvenlik düzeyi yüksek sıcak ve şirin bir ada ülkesidir. Sicilya’ya yakınlığı sebebiyle, yaşam tarzları İtalyanlara oldukça benzemektedir. Akdeniz insanın sıcaklğı, İngilizce öğrenmek isteyen Türk öğrencilerin adaptasyon sürecini oldukça kolaylaştırdığından, ülkemizden önemli bir talep görmektedir.

Malta dil okulları, özellikle başkent Valetta ve çevresinde bulunsa da ülkenin geneline yayılmıştır. Global dil okullarının neredeyse hepsinin Malta’da şubesi bulunur. Bunun yanında sadece Malta’da hizmet veren lokal dil okulları da bulunmaktadır.

Şuan için dünyanın en büyük dil okulu zincirlerinden biri olan EC English dil okulu’nun merkezi de Malta’da yer almaktadır.

Malta Dil Okullarının Avantajları Nelerdir ?

  • Ilıman bir iklime sahip olması, kış aylarında bile çok soğuk olmaması.
  • Özellikle kış aylarında yapılan promosyonlarla okul ve konaklama ücretlerinin % 50 ye varan oranlarda düşmesi. Bu sayede oldukça ekonomik eğitim ücretleri.
  • Turkiye’ye olan yakınlığı.
  • Bir shengen ülkesi olduğunda tüm avrupa ülkelerine vizesiz ulaşım imkanı.
  • Yaz aylarında, tatiliniz ile birleştirebileceğiniz muhteşem eğitim programları.

Malta’de eğitim almaya karar verdikten sonra, şehir ve okul seçiminizi, Area Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla yapacağınız görüşmeyle belirlemeniz, size hem zaman hem de para kazandıracaktır. Bize her tür sorunuzu, aşağıdaki bilgi istek formunu doldurarak, e-mail yollayarak yada (212) 293 5050 nolu telefondan arayarak ulaştırabilirsiniz.

Daha yakından Malta içinde seçim yapabileceğiniz şehirler

Amerika Ülkesindeki Dil Okulları

LSI

LAL

EC

SPRACHCAFFE

CLUBCLASS DİL OKULLARI

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :