İtalya Dil Okulları

İtalya Dil Okulları

Avrupa kıtasında, sanatsal, mimari ve tarihsel zenginlikler ele alındığında akla gelecek ilk ülke şüphesiz İtalya olacaktır. Asırlardır sanatsal pek çok alanda söz sahibi olan ülke, Avrupa Birliği içerisinde ekonomik olarak önemli bir bölüme sahiptir.

Ülkemiz ile yoğun bir ticari ilişki içersinde olan İtalyan firmaları, ülkemizde İtalyanca bilen işgücüne ihtiyaç duyduğundan, son yıllarda bu dile talep oldukça artmıştır.

İtalyanca dil okuları, genellikle, Roma, Floransa, Milano gibi büyük şehirlerde bulunsa da, ülkenin geneline yayılmaktadır. İtalya dil okulları, italyanca kursların yanında pekçok ek kurslar da sağlayarak eğitimin sosyal kanadını da verimli bir hale getirmektedirler. İtalyanca kurslarına ek olarak verilen bazı workshopları örneklemek gerekirse; Şarapçılık, aşçılık, dalış, resim veya moda atölyelerini verebiliriz.

İtalya’da eğitim almaya karar verdikten sonra, şehir ve okul seçiminizi, Area Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla yapacağınız görüşmeyle belirlemeniz, size hem zaman hem de para kazandıracaktır. Bize her tür sorunuzu, aşağıdaki bilgi istek formunu doldurarak, e-mail atarak yada (212) 293 5050 nolu telefondan arayarak ulaştırabilirsiniz.

Daha yakından İtalya içinde seçim yapabileceğiniz şehirler

İtalya Ülkesindeki Dil Okulları

SPRACHCAFFE

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :