İrlanda Dil Okulları

İrlanda Dil Okulları

İngiltere’nin batısında bulunan, doğası, pubları, guiness birası ve özellikle de özgürlüğüne düşkünlüğü ile ünlü ülke: İrlanda.

Bir ada ülkesi olan İrlanda Cumhuriyeti, Avrupa Birliğine bağlandıktan sonra, hızlı bir ekonomik gelişme göstermiştir. Bu gelişme sayesinde Avrupa’dan ve Amerika’dan, Google, Microsoft gibi pek çok dev firmanın genel merkezine ev sahipliği yapmaya başlamıştır.

Başkent Dublin, Avrupa’nın en ilginç başkentlerinden birisidir. Pubları sayesinde eğlenceli gecelere ev sahipliği yapan tarihi şehir, öğrencilerin çok rahat uyum sağlayabileceği bir sosyal hayat sunmaktadır.

Son yıllarda ülkemiz için uygulanan vize politikasının biraz daha yumuşatılması ile ciddi bir talep görmeye başlayan İrlanda dil okulları, genellikle Dublin’de toplanmaktadır.

Dublin dil okulları, ekononik maliyetleri ile İngilizce öğrenirken farklı bir şehir ve hayat tecrübe etmek isteyen öğrenci adaylarımız için çok iyi bir alternatif oluşturmaktadır.

İrlanda’da eğitim almaya karar verdikten sonra, okul seçiminizi, Area Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla yapacağınız görüşmeyle belirlemeniz size hem zaman, hem de para kazandıracaktır. Bize her tür sorunuzu, aşağıdaki bilgi istek formunu doldurarak, e-mail yollayarak ya da (212) 293 5050 nolu telefondan arayarak ulaştırabilirsiniz.

Daha yakından İrlanda içinde seçim yapabileceğiniz şehirler

İrlanda Ülkesindeki Dil Okulları

CES

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :