Güney Afrika Dil Okulları

Güney Afrika Dil Okulları

İngilizce öğrenirken farklı kültürleri tanımak, kaliteli bir eğitim almak ve İngilizce’yi hızlı bir şekilde öğrenmek arzusundaysanız, hem ekonomik olsun hem de vize alırken problem yaşamak istemiyorsanız, doğru ülkeyi inceliyorsunuz. Güney Afrika’da bulunan dil okulları tüm isteklerinizi fazlası ile karşılayacaktır.

İngilizce eğitim alınan ülkeler içinde, son 10 yılın en büyük gelişme gösteren ülkesi hiç şüphesiz Güney Afrika’dır. Ülkemiz için tanınırlığı 2010 dünya kupası ile oldukça artmış olan Güney Afrika, Afrika kıtasının en gelişmiş, modern ve güzel ülkesidir.
Bu güzel ülkenin en kozmopolit şehri ve yasama başkenti olan Cape Town, ingilizce eğitiminizi alabileceğiniz en iyi alternatif olarak öne çıkmaktadır. Cape Town size iyi bir eğitimin dışında, yıl boyu düzenlenen festivaller, safari gezileri, şarap tadımları, beyaz köpekbalıkları ile dalış gibi her zevke hitap eden sayısız aktivite sunar.

Güney Afrika dil okulları, uluslararası pek çok kuruma akredite olduklarından (IALC, British Council gibi.) eğitim kalitesi ve şekli dünya standartlarına denktir.

Cape Town dil okulları, genellikle şehrin merkezinde (downtown) veya yakınlarında yer almaktadır. Böylece günlük ders programınızdan sonra şehir içindeki tüm sosyal aktivitelere kolaylıkla katılabilir, pratik yaparak ingilizcenizi çok daha ilerletebilirsiniz.

Güney Afrika’da eğitim almaya karar verdikten sonra, şehir ve okul seçiminizi, Area Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla yapacağınız görüşmeyle belirlemeniz, size hem zaman hem de para kazandıracaktır. Bize her tür sorunuzu, aşağıdaki bilgi istek formunu doldurarak, e-mail yollayarak yada (212) 293 5050 nolu telefondan arayarak ulaştırabilirsiniz.

Daha yakından Güney Afrika içinde seçim yapabileceğiniz şehirler

Güney Afrika Ülkesindeki Dil Okulları

LAL

CAPE STUDIES

EUROCENTRES

INTERNATIONAL HOUSE

GOOD HOPE STUDIES

SASE

EC

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :