Fransa Dil Okulları

Fransa Dil Okulları

Dünyada yaklaşık 200 milyon insanın konuştuğu bir dil olan Fransızca, pekçok ülkenin resmi dili olarak kullanılmaktadır. Dünyada en yaygın olarak konuşulduğu ülke Fransa olsa da özellikle pek çok Afrika ülkesinde de konuşulmaktadır.

Ülkemizde de pek çok köklü eğitim kurumunun benimsediği Fransızca, ülkemiz ve Fransa arasındaki güçlü siyasi ve ekonomik bağların sürdürülebilmesinde oldukça önemlidir. Bunun dışında ekonomik ilişkilerin çok hızlı ilerlediği pek çok Afrika ülkesi olduğundan, ülkemizde ciddi bir Fransızca bilen çalışan ihtiyacı bulunmaktadır.

Fransa dil okulları, genellikle başkent Paris ve civarında bulunmaktadır. İrili ufaklı pek çok dil okuluna evsahipliği yapan Paris, Fransızca eğitiminin yanında önemli bir şehir tecrübesi de sunmaktadır.

Fransa’da eğitim almaya karar verdikten sonra, şehir ve okul seçiminizi, Area Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla yapacağınız görüşmeyle belirlemeniz, size hem zaman hem de para kazandıracaktır. Bize her tür sorunuzu, aşağıdaki bilgi istek formunu doldurarak, e-mail atarak yada (212) 293 5050 nolu telefondan arayarak ulaştırabilirsiniz.

Daha yakından Fransa içinde seçim yapabileceğiniz şehirler

Fransa Ülkesindeki Dil Okulları

SPRACHCAFFE

FRENCH IN NORMANDY

LSI

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :