Fas Dil Okulları

Arapça Dil Okulları

Resmi olarak 300 milyondan fazla kişinin konuştuğu Arapça, çoğunlukla Arap yarımadası ve Kuzey Afrika’da kullanılmaktadır. Arap ülkelerin resmi dil olarak kabul ettiği dil Standart Arapçadır(Fusha). Genellikle sokak dilinde fazla konuşulmasa da tüm Araplar bu dilin eğitimini aldıklarından, konuşup anlayabilirler. Bunun dışında pek çok ülkede farklı lehçelerde kullanılabilen Arapça, yaklaşık 10 hakim lehçeye sahiptir.

Arapça, yaklaşık 25 ülkede konuşulduğundan pek çok alternatif ülkede eğitim almak mümkündür.

Fas Rabat’ta bulunan Arapça dil okulları son dönemde Arapça eğitiminin yanında, bu güzel Kuzey Afrika ülkesini de tecrübe etmek isteyen pek çok öğrenci tarafından tercih edilmektedir.

Fas Krallığı, arapça dil kurslarına ek olarak, farklı ve muhteşem bir doğal manzara, Akdeniz İklimi ve eşsiz, geleneksel bir miras sunmaktadır. Fas’daki Arapça yurtdışı eğitim programımız bir çok nedenden dolayı özeldir. Fas, Afrika’ya geçiş kapısı olarak Akdeniz, Atlantik Okyanusu ve sonsuz kum denizi Sahara’nın ortasında yer almaktadır.

Fas ziyaretçilerine, Atlas Dağları’ndan sıcak çöllere, verimli topraklardan mantar ağacı ormanlarına kadar bir tatili unutulmaz kılacak olan herşeyi sunmaktadır. Muhteşem renkler ve manzaralara ev sahipliği yapan Fas aynı zamanda mistik hikayelere de ev sahipliği yapmaktadır. Arap Geceleri sizi büyüleyecek.

Neden Fas’ ta Arapça Öğrenmelisiniz ?

Fas’daki arapça dil kurslarımızdan birine katılarak sadece Arapça’nızı geliştirmez, aynı zamanda bu harika ülkeyi tanıma fırsatı da bulursunuz. Bu Kuzey Afrika ülkesi gerçekten büyüleyicidir ve özellikle özel bir destinasyondur. Burada Avrupa etkisindeki doğu yaşam tarzını deneyimleyebilirsiniz. Kursunuz süresince Faslı insanları, kültürlerini, renkli festival ve eşsiz mutfaklarını yakından tanırsınız. Fas’daki Arapça dil kurslarımıza katılın ve tüm bunların tadını çıkarın.

Arapça eğitim almaya karar verdikten sonra, şehir ve okul seçiminizi, Area Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla yapacağınız görüşmeyle belirlemeniz, size hem zaman hem de para kazandıracaktır. Bize her tür sorunuzu, aşağıdaki bilgi istek formunu doldurarak, e-mail atarak yada (212) 293 5050 nolu telefondan arayarak ulaştırabilirsiniz.

Daha yakından Arapça içinde seçim yapabileceğiniz şehirler

Arapça Ülkesindeki Dil Okulları

SPRACHCAFFE

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :