EC Dublin Dil Okulu

Dünyaca ünlü okul EC’nin yeni şubesi EC Dubin dil okulu ile İrlanda’nın başkentinde unutamayacağınız bir serüven sizleri bekliyor.

EC Dil Okulları en köklü okullardandır. Öyle ki kurulduğu 1905 yılından itibaren, dünyanın dört bir yanından her yaştan insanlar İngilizce öğrenmek amacıyla EC Dil okullarını tercih etmektedirler. 1991 yılından itibaren yaygınlaşarak pek çok ülkede açtıkları onlarca şubeyle ve şu an en fazla şubesi bulunan ve buna kıyasla en kaliteli eğitimi veren dil okullarındandır.

İhtiyaca göre şekillendirlimiş pek çok kurs seçenekleri ile iş adamlarına, gençlere, sınav hazırlığı yapanlara, yaşça büyük olanlara, çocuklara; kısacası her yaştan ve statüden insana pek çok opsiyon sunmaktadır.

EC Dublin Dil Okulu Avantajları Nelerdir?

 • EC Dublin dil okulunu seçtiğinizde dünyaca ünlü EC kalitesindeki eğitimi ABD veya UK şehirlerine kıyasla daha ufak bir bütçe ile alacağınızdan emin olabilirsiniz.
 • Ücretsiz dil atölyeleri ile telaffuzunuzu mükemmelleştirebilirsiniz
 • Dublin şehir merkezine yakınlığı ile önemli turistik mekanlara, toplu taşıma araçlarına erişiminizin kolaylığı, yeni açılan bir şube olması ve stil sahibi tasarımıyla dikkat çekmektedir.
 • Okul binasına yürüme mesafesindeki Stephen’s Green Park’ta dinlenebilir, Phoenix Park’ta bisiklet sürebilir, St. Patrick Katedralini, Ortaçağ mahallesini ya da Dublin Kalesi’ni ziyaret ederek bu tarihi mekanların ruhuna tanıklık edebilirsiniz.

EC Dublin Dil Okulu Konaklama Tipleri

Aile Yanı Konaklama (Standart, Konfor)

Dublinliler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için en iyi seçenek aile yanı konaklamadır. Bu konaklama seçeneği öğrencilerin en çok tercih ettiği ve en çok tavsiye ettiği konaklama çeşididir. Çünkü bu olanak size yaşadığınız şehrin ve kültürün bir parçası olabilmeyi ve kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlar.

Yurt Konaklaması (Konfor)

Dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle birlikte yaşayarak kültürleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için en iyi seçenektir. Diğer öğrencilerle yaşamak daha fazla özgürlüğe sahip olacağınız anlamına gelir. Eğer mahremiyete ve özgürlüğünüze önem veriyorsanız bu konaklama opsiyonu sizler için daha iyi bir tercih olacaktır.

Bu konaklama seçeneğinde sıkça öğrencilerle birlikte olacağınız için kısa sürede pek çok arkadaş edineceksiniz, bu sayede sıkça pratik de yapmış olacaksınız.

EC Dublin Merkezinde Alabileceğiniz Kurslar
 • Standart Genel İngilizce
 • Yoğun Genel İngilizce
 • Şehirde İngilizce
 • Akademik Dönem
 • Yarı-Zamanlı IELTS Hazırlığı
 • Cambridge Sınav Hazırlığı
 • Higher Score IELTS
 • Bire Bir Dersler
Tesis Olanakları

Akıllı TV’ler

Bitişikte Cafe

Ücretsiz WiFi

Bireysel Çalışma Odası

Kütüphane

Öğrenci Salonu

Ulus Dağılımları

İtalyan / 15%
Brezilyalı / 12%
Ummanlı / 12%
Koreli / 10%
Fransız / 10%
İspanyol / 10%
Çinli / 5%
Rus / 5%
Japon / 5%
Diğer / 16%

EC Dublin Harita Konumu

EC Dublin Dil Okulu Fiyatları 2018

 • 4 Hafta

  1800 €

  Kurs + Konaklama

  Ders Saati:
  20 ders
  Kurs Başlangıcı:
  Her Pazartesi
  Yaş Sınırı:
  +16
  Çalışma İzni:
  Yok
  Ders Saati
  Kurs Başlangıcı
  Yaş Sınırı
  Çalışma İzni
 • 8 Hafta

  3600 €

  Kurs + Konaklama

  Ders Saati:
  20 ders
  Kurs Başlangıcı:
  Her Pazartesi
  Yaş Sınırı:
  +16
  Çalışma İzni:
  Yok
 • 12 Hafta

  5220 €

  Kurs + Konaklama

  Ders Saati:
  20 ders
  Kurs Başlangıcı:
  Her Pazartesi
  Yaş Sınırı:
  +16
  Çalışma İzni:
  Yok

Belirtilen fiyatlar Standart yoğunluk için geçerlidir. Yoğun kurslar veya IELTS sınav hazırlığı gibi kursların fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

UZUN DÖNEM KAYITLARINDA ÜCRETSİZ VİZE DANIŞMANLIĞI* !

İrlanda dil okullarında 25 hafta ve üzeri kayıtlarda İrlanda öğrenci vizesi danışmanlık bedeli bizden. 50€ değerindeki vize danışmanlık bedeli indiriminden faydalarak kayıt yapıtırmak için şimdi teklif alın.

(*) Sadece olumlu sonuçlanan vize başvurularında geçerlidir.

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :