Çin Dil Okulları

Çin Dil Okulları

Dünyanın en hızlı gelişen ülkelerinden birisi olan Çin ile giderek artan ticari ilişkilerimiz neticesinde, Çince bilmenin önemi artmıştır. Çin Dil okulları, ülkenin büyük kentleri olan Pekin ve Şanghay çevresinde yoğunlaşmıştır ayrıca ülkenin muhteşem doğası ile tanınan Guilin kentinde de Çince dil eğitimi almak mümkündür. Bir yandan Çince öğrenirken bir yandan da Çin kültürünü keşfedebilmeniz için çeşitli amatör kurslara da katılmanız mümkün olacaktır. Çin’de üniversite okumak isteyen öğrencilerde ilk yıllarında Çince eğitimi alarak ardından üniversiteye başlayabilirler. Uygun fiyatları ile de dikkat çeken Çin, bu dili öğrenmeye hevesli öğrencilerin ilgisini daha da arttırmaktadır.

Çin Halk Cumhuriyeti , Asya’da bulunan bir uzakdoğu ülkesidir, ayrıca nüfus sayımlarına göre dünyanın en kalabalık nüfusuna sahiptir.Çin’in dünyada nüfuzu askeri alandan çok ekonomik alanda kendisini hissettirmektedir bu nedenle 20 sene içerisinde Çin’in dünyanın en zengin ekonomisi olacağı öngörülmektedir. Dünya nüfusunun yaklaşık altıda biri Çin’de yaşamaktadır.

Çin Halk Cumhuriyeti, hem kültürel hem de coğrafik yönüyle her türlü ilgiyi uyandıran bir turizm cennetidir. Kırmızı renkli çatılarıya yüzyıllık tarihe sahip tapınaklar, uçsuz bucaksız çay bahçeleri, dünyanın üçüncü en geniş nehri olan Yangtze Nehri gibi coğrafik zenginlikler, güney sahilinde dünyanın en cazip plajlarından örnekler, Xian kentinden başlayan Tarihi İpek Yolu ve Çin Duvarı gibi tarihi abideler, Çin İmparatorluğu’ndan benzersiz eserler ve modern dünyanın sembolleri olan gökdelenler… Hepsi ve çok daha fazlası ülkenin herkese hitap eden turizm potansiyelini meydana getirir. Çin’in başkenti Pekin, ülkenin efsanelerle yoğrulmuş en önemli tarihi değerlerine ev sahipliği yapar.

Çin’ de eğitim almaya karar verdikten sonra, şehir ve okul seçiminizi, Area Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla yapacağınız görüşmeyle belirlemeniz, size hem zaman hem de para kazandıracaktır. Bize her tür sorunuzu, aşağıdaki bilgi istek formunu doldurarak, e-mail atarak yada (212) 293 5050 nolu telefondan arayarak ulaştırabilirsiniz.

Daha yakından Çin içinde seçim yapabileceğiniz şehirler

Çin Dil Okulları

SPRACHCAFFE

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :