CES Dublin Dil Okulu

İrlanda’nın başkenti Dublin’in kalbinde CES Dublin Dil Okulu ile İngilizce öğrenin!
CES Dublin dil okulu Trinity Collage, Dublin Castle ve Temple Bar gibi Dublin’in en merkezi yerinde Dame Street üzerinde iki binada faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu 1979 yılından bu yana Centre of English Studies (CES) İngilizce dil eğitiminde deneyimli ve saygın bir kurumdur. Pek çok akreditasyonu bünyesinde barındıran okul her biri özenle seçilmiş öğretmenleri ile Birleşik Krallık ve İrlanda’da olmak üzere 7 şubede eğitimlerini sürdürmektedir. Pek çok akreditasyona sahip olan CES Dil Okulu, İrlanda’da MEI kurucu üyesidir.

CES Dublin merkezindeki tüm öğretmenler üniversite derecesine, ACELS tarafından tanınan öğretmenlik becerilerine pek çoğu ise DELTA gibi EFL öğretim becerilerine sahiptirler. CES Dublin dil okulu aynı zamanda resmi IELTS ve PEARSON sınav merkezidir.

CES Dublin Dil Okulu Konaklama Tipleri

Aile Yanı Konaklama

Dublinliler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için en iyi seçenek aile yanı konaklamadır. Bu konaklama seçeneği öğrencilerin en çok tercih ettiği ve en çok tavsiye ettiği konaklama çeşididir. Çünkü bu olanak size yaşadığınız şehrin ve kültürün bir parçası olabilmeyi ve kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlar.

CES dil okullarına bağlı tüm aileler özenle seçilmekte ve düzenli olarak kontrol edilmektedir. Aile yanı konaklamalar hafta içi kahvaltı ve akşam yemeğini, hafta sonları ise kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğini kapsamaktadır.

Öğrenci Evleri

Öğrenci evleri daha çok paylaşımın olduğu öğrencilerin birbirleriyle daha çok kaynaşabildiği ve ev arkadaşlarıyla hem kurs süresince hem de sonrasında yeni arkadaşlıkların doğabileceği ve sürdürülebileceği bir ortam sağlar.

Crestfield ve Auburn House
Her iki lokasyon da sadece CES öğrencileri için ayarlanmış özel konaklama opsiyonlarıdır. Okula 4-5 km uzaklıktaki bu konaklama opsiyonlarında öğrenciler yiyeceklerini kendileri hazırlarlar. Tekli oda ve iki kişilik oda seçenekleri bulunmaktadır.

Binary Hub
Binary Hub CES Dublin dil okulu tarafından sunulan en yeni konaklama opsiyonudur. Bu konaklama opsiyonlarında öğrenciler yiyeceklerini kendileri hazırlarlar. Tüm odalar tek kişilik en-suite oda şeklindedir. Tamamen modern olarak dizayn edilen merkez okula 20 dakika yürüme mesafesindedir. 30 dakika daha uyumak isteyenler için en iyi tercih Binary Hub!

Trinity Collage
Trinity Collage Dublin’in en gözde üniversitelerinden birisidir. Yaz aylarında geçerli olan bu opsiyon sayesinde okuldan yürüyerek sadece 5 dakika mesafede olursunuz. Tek kişilik oda şeklinde sunulan bu konaklama opsiyonlarında öğrenciler yiyeceklerini kendileri hazırlarlar.

Shanowen Square
Sadece yaz ayları için geçerli olan bu konaklama opsiyonu öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği opsiyonlardan birisidir. Okula 4-5 km mesafedir. Öğrencilerin tek kişilik en-suite odalarda konakladığı bu konaklama opsiyonlarında öğrenciler yiyeceklerini kendileri hazırlarlar.

CES Dublin Merkezinde Alabileceğiniz Kurslar
 • Standart Genel İngilizce
 • Yoğun Genel İngilizce
 • Kombine Kurslar
 • Tam-Zamanlı IELTS Hazırlığı
 • Yarı-Zamanlı IELTS Hazırlığı
 • Cambridge Hazırlık Kursları (FCE+CAE)
 • Çok Lokasyonlu Kurslar (İrlanda + Birleşik Krallık)
 • İş İngilizcesi ile Genel İngilizce
 • Öğretmen Eğitimi Kursları
 • İngilizce + Çalışma Deneyimi (Ücretsiz Çalışma)
 • Bire Bir Dersler
 • Kombine İngilizce ve Öğretmen Eğitimi
Tesis Olanakları

Ortak Öğrenci Alanı

Öğrenci Cafesi

İnternet Erişimi

2 Bilgisayar Odası

CES Dublin Dil Okulu Fiyatları

 • 4 Hafta

  1544 €

  Kurs + Konaklama

  Ders Saati:
  20 ders
  Kurs Başlangıcı:
  Her Pazartesi
  Yaş Sınırı:
  +16
  Çalışma İzni:
  Yok
  Ders Saati
  Kurs Başlangıcı
  Yaş Sınırı
  Çalışma İzni
 • 8 Hafta

  2720 €

  Kurs + Konaklama

  Ders Saati:
  20 ders
  Kurs Başlangıcı:
  Her Pazartesi
  Yaş Sınırı:
  +16
  Çalışma İzni:
  Yok
 • 12 Hafta

  4080 €

  Kurs + Konaklama

  Ders Saati:
  20 ders
  Kurs Başlangıcı:
  Her Pazartesi
  Yaş Sınırı:
  +16
  Çalışma İzni:
  Yok

Belirtilen fiyatlar Standart yoğunluk için geçerlidir. Yoğun kurslar veya IELTS sınav hazırlığı gibi kursların fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

UZUN DÖNEM KAYITLARINDA ÜCRETSİZ VİZE DANIŞMANLIĞI* !

İrlanda dil okullarında 25 hafta ve üzeri kayıtlarda İrlanda öğrenci vizesi danışmanlık bedeli bizden. 50€ değerindeki vize danışmanlık bedeli indiriminden faydalarak kayıt yapıtırmak için şimdi teklif alın.

(*) Sadece olumlu sonuçlanan vize başvurularında geçerlidir.

Akraditasyonlar

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :