Avustralya Dil Okulları

Avustralya Dil Okulları

Okyanusya kıtasının en büyük ülkesi olan Avustralya, yüzölçümü olarak dünyanın en büyük 6. ülkesidir. Dünyanın en büyük adası olmasının yanında, en küçük kıtasıdır.

Güney yarımkürede yer alan Yani Zelanda, ülkemiz sıcaklık ortalamalarının tam tersini yaşamaktadır. En sıcak aylar ocak ve şubat iken (ortalama 25 derece), en soğuk aylar temmuz ve ağustosdur (ortalama 10 derece). Bu sebeple kış aylarında, sıcak bir iklimde eğitim almak isteyen öğrencilerimizin özellikle tercih ettiği ülkeler arasında yer almaktadır.

Avustralya, İngilizce dil okulları açısından dünyanın en popüler ülkelerinden biridir. Avustralya dil okulları, pek çok şehirde bulunan yüzlerce alternatif ile İngilizce öğrenmek isteyen bireylerin tercih alanlarını genişletmektedir.

Avustralya’da hangi şehirlerde İngilizce Öğrenebilirim ?

En çok ilgi gören Avustralya dil okulları: Sydney, Melbourne, Perth, Brisbane, Cairns, Gold Coast şehirlerinde bulunmaktadır.

Avustralya’da eğitim almaya karar verdikten sonra şehir ve okul seçiminizi, Area Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla yapacağınız görüşmeyle belirlemeniz size hem zaman hem de para kazandıracaktır. Bize her tür sorunuzu, aşağıdaki bilgi istek formunu doldurarak, e-mail atarak yada (212) 293 5050 nolu telefondan arayarak ulaştırabilirsiniz.

Daha yakından Avustralya içinde seçim yapabileceğiniz şehirler

Amerika Ülkesindeki Dil Okulları

LSI

EMBASSY

OISE

ACCESS

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :