Amerika Dil Okulları

Amerika’da İngilizce eğitimi İngilizceyi yurtdışında öğrenmek isteyen bir kişinin ilk aklına gelecek seçeneklerden biri Amerikadır.

Amerika dil okulları, lokal ya da çok şubeli birçok dil okulunun ve üniversite dil okullarının oluşturduğu, ülke çapına yayılan, binlerce seçenekten oluşmaktadır.

Amerika’da dil eğitimi almanın en büyük avantajı, Amerika’nın eyalet sistemidir. 50 Eyaletten oluşan Amerika Birleşik Devletleri, neredeyse her bir eyaletinde farklı bir sosyal ve ekonomik yaşam, iklim ve demografik yapı sunmaktadır. Bu durum öğrenci adayımızın alışkanlıkları, sosyal statüleri ve hatta iklimsel tercihlerini ele alarak ona en uygun eyalet ve şehirleri seçmemizi ve uyum sürecini minimum düzeye indirmemizi sağlar.

Amerika’da hangi şehirlerde İngilizce öğrenebilirim ?

Amerika dil okullarında, İngilizce öğrenmeyi tercih eden öğrencilerimizin çoğu; New York, Los Angeles, Miami, San Francisco, Boston gibi büyük şehirlerdeki dil okulları ve üniversiteleri tercih etseler de, Las Vegas, Chicago, Seattle, San Diego, Fort Lauderdale gibi şehirler de ilgi görmektedir.

Amerika’da eğitim almaya karar verdikten sonra, şehir ve okul seçiminizi, Area Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla yapacağınız görüşmeyle belirlemeniz size hem zaman, hem de para kazandıracaktır. Bize her tür sorunuzu, aşağıdaki bilgi istek formunu doldurarak, e-mail yollayarak ya da (212) 293 5050 no’lu telefondan arayarak ulaştırabilirsiniz.

Amerika'da dil eğitimi alabileceğiniz şehirler

Amerika Dil Okulları

MANHATTAN LANGUAGE

ST GILES

ZONI

RENNERT

INTRAX

EC

KİNGS COLLEGES

SPRACHCAFFE

FLS

OISE

LSI

TLA

EMBASSY

LAL

GLOBAL VILLAGE

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :