Almanya Dil Okulları

Almanya Dil Okulları

Yabancı dil bilmenin zorunluluk haline geldiği bu dönemde ilk akla gelen dil ingilizcedir.

Ancak günümüzde, ikinci bir dil bilmek, kariyerinizdeki ilerleme hızınızı arttırarak sizi binlerce rakibinizin önüne geçirecektir.

Ülkemizin dış ticaret istatistiklerini incelediğinizde, Avrupa Birliği ülkeleriyle yaptığımız ticari hacmin öne çıktığını görebilirsiniz. Bu aşamada İngilizceye alternatif bir dil eğitimi için karar verirken öne çıkan dil kesinlikle Almanca olacaktır.

Almanca: Almanya, Avusturya, Belçika, İsviçre, Lüksemburg, Lihtenştayn gibi Avrupa ülkelerinde konuşulan yaygın bir dil olduğundan, size çok büyük kariyer fırsatları yaratabilecek bir dildir.

Almanca öğrenebileceğiniz ülkeler arasında doğal olarak ilk seçenek Almanya olacaktır.

Almanya dil okulları, özellikle Avrupa Birliği vatandaşları ve uzakdoğu ülkelerinden büyük miktarda talep görmektedir.

Yurtdışında Almanca Eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilgi gösterebilecekleri diğer ülkeler için: Avusturya ve İsviçre dil okulları verilebilir.

Almanya’da eğitim almaya karar verdikten sonra, şehir ve okul seçiminizi, Area Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla yapacağınız görüşmeyle belirlemeniz size hem zaman, hem de para kazandıracaktır. Bize her tür sorunuzu, aşağıdaki bilgi istek formunu doldurarak, e-mail yollayarak ya da (212) 293 5050 nolu telefondan arayarak ulaştırabilirsiniz.

Daha yakından Almanya içinde seçim yapabileceğiniz şehirler

Almanya Ülkesindeki Dil Okulları

DID

SPRACHCAFFE

Bilgi İstek Formu

Adınız Soyadınız :

E-mail Adresiniz :

Konu :

Mesajınız :